URBIEČIO AKADEMIJA 2.0

IEŠKANČIAM GYVENIMO POKYČIŲ ...

Šios akademijos tikslas yra padėti tau susikurti tokį gyvenimą kokio visą laiką norėjai, atrasti stiprybes, talentus, atsikratyti pasąmoninių praeities programų, atrasti savo mylimą veiklą ir pagaliau pradėti save realizuoti visose gyvenimo srityse.


Klubas skirtas tau, jei...


Jauti, kad kasdienybė jau tapo neįdomi ir norėtum labiau suprasti savo talentus ir stiprybes - tai leistų tau mėgautis tuo, kas tave džiugina ir veža.


Jau ilgą laiką dirbi nemėgiamą darbą ir, kartas nuo karto, pasvajoji apie savo veiklą. Tau dažnai kyla klausimai, nuo ko reiktų pradėti. Šioje akademijoje tikrai gali rasti atsakymus.


Norėtum labiau pažinti savo emocijas ir išmokti jas valdyti. Tai vienas svarbiausių dalykų, kuriuos žinodamas, galėsi turėti labiau subalansuotą savo emocinį gyvenimą.


Nori greičiau pasiekti savo tikslus. Tačiau, išsikėlęs tikslus - paslysdavai ir tai tapdavo dar vienu nepasiektu dalyku. Akademijoje gausi aiškius pratimus, kurie leis pasiekti savo tikslų lengviau.


Nori sužinoti savo unikalią vertybių sistemą, kuri tave įkvepia, suteikia energijos ir kelią entuziazmą.


Nori pradėti uždirbinėti iš mylimos veiklos, bet nežinai kaip. Akademijoje sužinosi, kaip gali savo mylimą veiklą monetizuoti ir pasiekti finansinę laisvę dar lengviau.


Nori transformuoti senus pasąmoninius įsitikinimus, kurie neleidžia pakelti kokybės visose gyvenimo srityse.

Ar bent kažkuris teiginys tau užkliuvo?

Tikriausiai - taip.

Kiekvienas iš mūsų nori pasiekti savo išsikeltus tikslus ir įgyvendinti svajones. Todėl jau šimtus metų, įvairūs žmonės bando išsiaiškinti, kodėl vieni yra sėkmingi, o kiti ne.

Ši akademija yra paremta tuo, kad gali pasiekti viską, jei keiti savo mąstymą ir labiau susipažįsti su savimi.


AR PASIRUOŠĘS DIDŽIAUSIAM SAVO GYVENIMO PROVERŽIUI?

ŽMONIŲ ATSILIEPIMAI APIE URBIEČIO AKADEMIJĄ:

Gyvenimą keičiančių žinių biblioteka vienoje vietoje!

Daugiau nereikės pirkti atskirų mokymų, kad išspręstum kankinančius vidinius klausimus - dabar viskas vienoje vietoje. Reikia pagalbos? 

Info@urbiecioakademija.lt
Kontaktinė informacija
Vardas
El. paštas
Apmokėjimo informacija

Saugus apmokėjimas

Kreditinės kortelės numeris:
CVC kodas: (3 skaitmenų kodas ant kortelės kitos pusės)
Galiojimo mėnesis:
Galiojimo metai:
Produktas
Kaina
37.00/m
€199.99
Visi mokėjimai atliekami per bene žymiausią ir patikimiausią mokėjimų sistemą STRIPE. Mokėjimų sistema STRIPE naudoja PCI 1 lygio šifravimo sistemą, taigi visos operacijos yra apsaugotos nuo galimo duomenų pažeidimo.
Noriu kitu būdu apmokėti. SPAUSKITE ČIA
 Štai ką gausi įsigyjęs narystę:

Greitojo mokymosi praktinės pamokos (išmoksi, kaip veikia tavo smegenys ir kokie paprasti, bet efektyvūs triukai padeda pasiekti geresnius mokymosi rezultatus per trumpesnį laiką).

Asmeninio tobulėjimo knygų konspektai (galėsi greičiau perskaityti populiariausias pasaulyje asmeninio tobulėjimo knygas + gausi praktines pamokas).

Praktinės meditacijų ir garso praktikos (meditacijų dėka sustiprinsi vidinę ramybę, atsipalaidavimą, o per garsus išmoksi geriau fokusuotis į tikslus ir svajones.)

Gyvenimą keičiančių filmų rekomendacijos. (galėsi peržiūrėti filmus, kurie pakeitė daugelio žmonių gyvenimus).

Uždara bendraminčių VIP grupė (kartu su bendraminčiais paspartinsi savo asmenybės tobulėjimą).

Gyvenimą keičiančios praktinės pamokos (gausi teorines ir praktines žinias, kurių metu galėsi suprasti, kas trukdo pasiekti aukštus tikslus; kaip tvarkytis su pasąmoninėmis programomis; kaip turėti aiškų planą einant link tikslų; išsigryninsi savo vertybes; susikursi gyvenimo viziją; suprasi, kaip veikia visata; ir kaip suformuoti tokį gyvenimą, kuris džiugintų bei neštų didžiausią pasitenkinimą).

Praktinės pdf knygos apie gyvenimą (gausi praktinių patarimų ir įžvalgų, kaip keisti ir formuoti gyvenimą, kad savo svajones įgyvendintum greičiau).

Klausimų/atsakymų sesijos - 2k/per mėn. (kiekvienam iš mūsų, einant tobulėjimo keliu, iškyla klausimų, todėl šitos sesijos bus skirtos tam, kad pasiekti aukščiausią savo gyvenimo išpildymą.)

Iš karto apmokėjus gausi prisijungimus į mokymų platformą, kur galėsi pradėti savo tobulėjimo kelionę


Copyright 2020 - Urbiečio akademija , All Rights Reserved

Powered By ClickFunnels.com